News

Navigace: AUTONAGY » News
Strana: 1 2 3
Celkem: 34 položek | Zobrazuji: 1. - 12.

VELAR , new RANGE ROVER...seznamte se prosím

Nový Range Rover Velar je plný špičkových technologií.
Novinka řady Range Rover vyplňující mezeru mezi Evoquem a Sportem se charakterově možná zdá podobná Jaguaru F-Pace. Autoři ale tvrdí, že oba sesterské modely jsou zásadně odlišné.
Range Rover dnes nevystačí s jednou vysokou krabicí. Proto už dvanáct let rozšiřuje nabídku – nejprve ke zmenšenému, ale stále hranatému a ortodoxně terénnímu Range Roveru Sport, později k zaoblenému kompaktu Evoque s agregátem uloženým napříč. Právě mezi tyto dva modely míří typ Velar. Je nižší a atletičtější než Range Rover Sport, ale robustnější a terénnější než Evoque.
Mohutná příď působí kvůli štíhlé masce a světlometům trochu zavalitě. Dává ale najevo příslušnost ke značce a dobře ladí s rodovými rysy, jako je mušlovitá kapota přesahující blatníky nebo tenké sloupky. Skleník karoserie je na poměry Range Roveru nápadně nízký. Právě tím se Velar od větších sourozenců jednoznačně liší a jeho tvůrci to nezapomínají zdůraznit.
Přestože je velar o neuvěřitelných sedmnáct centimetrů nižší než velký Range Rover, nad hlavou máme místa dost. Sedíme totiž podstatně níž, což usnadňuje nastupování, ale připravuje nás o jednu z nejvýraznějších vlastností britského klasika: velitelskou pozici za volantem, díky níž má řidič dokonalý přehled o okolí vozidla. Z Velaru je vidět jen o trochu lépe než z běžných SUV dnešní doby.
O co sedíme výš, o to výš máme palubní desku, kapotu a boční okna. Na silnicích a křižovatkách takový výhled stačí, náskok v terénu ovšem Velar ztrácí, protože situaci kolem vysoké přídě můžeme sledovat jen přes kamery. Ústupu od nejdrsnějších terénních dovedností mimochodem odpovídá i zjednodušení pohonu všech kol – místo ortodoxní sestavy tří diferenciálů a redukční převodovky Velar připojuje přední pohon elektronicky řízenou spojkou.
Dokonale izolováni od vnějšího světa si užíváme kultivovanou jízdu, famózní křesla čalouněná kůží ušlechtilého skotu, romantické norské krajinky i jazzovou trumpetu decentně šuškající z osmisetwattového ozvučení Meridian. Chybí nám snad něco? Ale ovšem, doutníky Arturo Fuente…
Jak jste jistě pochopili, urozené značce ani cenové hladině kolem dvou a půl milionu korun Velar rozhodně nedělá ostudu. Lidem, kteří často nevyráží do neznámého terénu, nabídne všechno, co dělá range rover range roverem. Výraznou osobnost, maximální komfort, solidní užitnou hodnotu a pevné kramfleky v náročnějších podmínkách.
...tak se stavte přesvědčit , těšíme se na vás ve dnech VELAR 14-15.9.2017 a i následně - teamAUTONAGY

....A S P I R E, tuning made in LONDON

...výjimečný vzhled, ...výjimečné provedení - tohle je výsledek Anglického úpravce vozidel ASPIRE.
dovolte nám představit jako první v České republice produkt individualizace Range Rover SPORT. Tímto modelem to začíná..

BMW X6 F16 - coming soon.. time comes

widebody po "NĚMECKU" styl po "ITALY" a realizace po "AUTONAGY"

GENEVE & Hamann 2015

světové PREMIÉRY 6 - 15.3.2015
- BMW X6 F16, widebodyKIT
- "Limited" AVENTADOR roadster
- MACAN S diesel zvuk-RACING
- Art umění na M4, autor TimoWUERZ

exclusivní výstava na břehu Ženevského jezera ukázala nové směry kterými se bude vydávat Německý úpravce Hamann.

Byli jsme přitom , a věztě bylo se na co koukat.

...Mi5Sion... Car number one in the Czech Republic

první kompletně upravený "diesel rychlík" BMW 550d je hotov.
výsledek do detailu dotažené INDIVIDULAIZACE úpravcem HAMANN zastoupeným na českém trhu firmou AUTONAGY si můžete prohlédnout a zhodnotit kam až se dá dojít s tuningem.
výsledek je skvělý !

 

Jarní omlazení

Zima již pomalu končí a tak je čas svému spolehlivému kamarádovi dopřát jarní omlazení v podobě STARTECH Outfitu....

New Range Rover Sport by STARTECH

Dlouho očekávaná novinka z dílny STARTECH již brzy na Autosalonu v Ženevě ...

http://www.youtube.com/watch?v=UGyWQo9QTyQ

Představení nových modelů BMW X5 a Range Rover Sport

BMW ukázalo novou X5, poprvé nabídne pohon zadních kol i čtyřválec.
Třetí generaci velkého SUV s názvem BMW X5 začne mnichovská automobilka prodávat od letošního listopadu. Zpočátku budou v nabídce tři motorizace, později přibude i verze se čtyřválcovým turbodieselem a pohonem jenom zadních kol.
Třetí generace BMW X5 si zachovala své typické tvary, generačně ale tento model povyrostl. Na délku je o 29 mm delší (nyní 4886 mm), rozvor náprav zůstal na hodnotě 1983 mm. Mírným zvětšením prošla výška (+14 mm) i šířka (+ 5 mm), nynější hodnoty jsou 1762, respektive 1983 mm.

Dolů šla hmotnost, a to až o 90 kilogramů v závislosti na konkrétní motorizaci. Novinkou je i třetí řada sedadel, ta je však, stejně jako u všech konkurentů této velikosti, určena pro nouzový převoz.

Na začátku tři motory, později přijdou další dva

Při uvedení do prodeje se bude nabízet trojice motorů: xDrive50i s novou generací osmiválce (330 kW/450 k), X5 xDrive30d s modernizovaným vznětovým řadovým šestiválcem (190 kW/258 k) a BMW X5 M50d s trojitě přeplňovaným řadovým vznětovým šestiválcem (280 kW/381 k).

V prosinci přibude xDrive40d, xDrive35i a čtyřválcové xDrive25d a BMW X5 sDrive25d. Písmenko „s“ v posledně jmenovaném modelu je důležité, vůbec poprvé totiž bude mít X5 poháněná pouze zadní kola (výhradně pro tento motor).


Dne 22 - 23.11.2013 budou představení v Autosalonu AUTONAGY nové modely BMW X5 a Range Rover Sport.

 

Soubory ke stažení

HAMANN BMW M6 Gran Coupé

Gran Coupé ještě větší:
HAMANN rozšířil BMW M6 na M6 MIRROR Gran Coupé

HAMANN IAA Frankfurt 2013

Navštivte stánek HAMANN na mezinárodním Autosalonu ve Frankfurtu....
Více na www.hamann-motorsport.cz

Range Rover STARTECH

Jak vypadá nový Range Rover v kabátě od Firmy STARTECH se můžete podívat a sledovat postup realizace takřka online.
A že mu ten kabát od STARTECH opravdu sluší...

HAMANN MISTÉRE

HAMANN připravil pro nový Range Rover Tuning, který oslní svým robustním vzhledem.

Strana: 1 2 3
Celkem: 34 položek | Zobrazuji: 1. - 12.