Motorsport - AUTONAGY Racing Team

The FULDA - petrFULÍN 22, krok od druhého titulu mistra Evropy ETCC

Petr Fulín nenašel ve Spa přemožitele

 

Předposlední závodní víkend Evropského poháru cestovních vozů hostil tradiční okruh Spa-Francorchamps. Na sedmikilometrové trati se Petr Fulín ukázal v tom nejlepším možném světle a před závěrečným finále si vybudoval solidní náskok.

S výjimkou jediného testu, kdy navíc zkoušel nastavení na starých pneumatikách, nebyl Fulda poražen, a tak nikoho nepřekvapí skvělá bilance 23 bodů z 23 možných. Úřadující šampion třídy S2000 tak překonal svůj dosud nejlepší výkon z Le Castellet a významným způsobem navýšil svůj náskok v tabulce. Ve Spa proběhla zajímavá hra čísel – vůz z číslem 22 (Petr Fulín) přijel 22. června na rošt belgických klání a svůj 22bodový náskok navýšil díky dvěma vítězstvím a pole position za 22+1 bod.

 

Pořadí šampionátu ETCC (kategorie S2000):

1. PETR FULÍN 82 bodů

2. Michal Matějovský 48 b.

3. Peter Rikli 38 b.

4. Samuel Sládečka 27 b.

 

5. Christian Fischer 26 b

 

BMW M3 v Brně

několik profesionálních postřehů z premiréové účasti naší BMW M3 GT při PROMO akci u příležitosti "expa"v režii  firmy AUTO KELLY na Masarykově okruhu.
Pod vedením zkušeného jezdce Karla ČERMÁKA, jsme vyzkoušely profil tratě a několika zájemcům o "taxi jízdu" Karlos ukázal jaké je to na závodním okruhu.

pár momentek, od Petra FRÝBY- děkujeme !

AUTONAGY RACING TEAM

AUTONAGY RACING TEAM

VEKRA RacingTeam suported by AUTONAGY

účastníme se jako hlavní partner 4 závodů Mistrovství Evropy pod FIA.