HAMANN Tuning

Navigace: AUTONAGY » HAMANN Tuning

HAMANN Česká republika - AUTONAGY

HAMANN Motorsport

AUTONAGY HAMANN

Společnost AUTONAGY je výhradním autorizovaným zástupcem tuningového úpravce HAMANN pro Českou republiku a Slovensko.
Dovolte nám, pozvat Vás k nejlepšímu úpravci vozů - společnosti HAMANN, která má mnohaleté zkušenosti s úpravami vozů BMW a nejen to. Společnost HAMANN se specializuje na úpravy vozidel značek Mercedes, Ferrari, Fiat,Lamborghini,Maserati,Porsche,Range Rover,Rolls Royce, Bentley…
Zakladatel firmy pan Richar HAMANN se svými upravenými vozy začal závodit už v roce 1985 a se svými 700 starty vystoupal 103x na "bednu" a stal se jedním z nejúspěšnějších závodníků té doby..Od té doby se dá datovat i úspěšný start firmy "HAMANN MOTORSPORT".

Úpravou vozidla nezískáte jen "tuning" ale úprava je provedena promyšleně. Kde všechny díly jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s tou největší možnou přesností, což samozřejmě podtrhne celkový dojem po realizaci na vozidle. Všechny aerodynamické díly karosérie jsou nejen doplnkěm k optickému rozlišení mezi ostatními vozidly, ale zárověn jsou to díly, které plní nejpřísnější nároky na bezpečnost,aerodynamiku a odolnost.
Nesmíme zapomenout na upravy motorů, podvozků a výfukového potrubí , kde toto vše samozřejmě doplňuje celkový ráz vozidla,ale i snižuje spotřebu, zvyšuje výkon a zlepšuje jízdní vlastnosti.

Co je předností HAMANNu? Kvalita, dostupnost, rychlost realizace úpravy a opravy a především komplexní řešení úpravy na "celku".
Toto pak zajistí, že vaše vozidlo již nadále nebude "všední" a ve spolupráci s našimi techniky, kteří vám velmi rádi poradí a pomůžou s doladěním "celku".
Zákazník se pak může pyšnit opravdu individuálním vozidlem.
Naše zkušenosti právě s individualizací jsou již letité, a dosažené úspěchy nás vedou dále, tedy proto se snažíme neustále individualizaci posouvat dopředu a splnit ty nejnáročnější požadavky zákazníka.

Jak jsme již zmiňovali, pokud se stane,že si nebudete jistí tím,co všechno je možné,stačí kontaktovat naše odborníky,kteří vám s výběrem poradí a podají pomocnou ruku. Celou úpravu vám následně zrealizujeme v našem Chomutovském servisu k vaší maximální spokojenosti.
Sjednání úpravy vašeho vozu je velice jednoduché. Napište nám emailovou zprávu nebo nás kontaktujte telefonicky na níže uvedených adresách. Naši odborníci vám poskytnou veškeré potřebné informace,

team AUTONAGY/hamann

Kompletní portfolio nabídky naleznete na originálních stránkách společnosti HAMANN MOTORSPORT CZ : www.hamann-motorsport.cz

nebo přímo Kosta KOTOROV, koci@autonagy.cz telefon :+420 604 268 522

 

Gran Turismo ..... jak ho neznáte .....

Realizace úpravy HAMANNem na limousine od BMW...

HAMANN Novinky z Autosalonu Ženeva 2013

Více na www.hamann-motorsport.cz

ZURICH CAR SHOW

Od 10 - 13. listopadu 2016 v Zurichu na CAR SHOW které navštívilo více jak 60000 návštěvníků, představil HAMANN Motorsport dvě skvělé novinky.

První novinka byl RANGE ROVER EVOQUE Convertible.

Druhou novinkou pod zvednutou oponou jako hvězda zazářila nově upravená tvář impozantního BMW M2 F87.  Nyní je program kompletní.

Nová tvář BMW M2 prošla v přední části úpravou aerodynamiky kde jak je vidět je možné přední GRP spoiler který lze rozšířit stylovou vložkou z uhlíkových vláken.Jako další velice kvalitní příslušenství jsou unikátní difuzéry pro boční prahy HAMANN.

Součástí představení nové BMW M2 byl také nepostradatelný nový nerezový SPORT výfukový systém, jelikož stále platí jedno pravidlo - výkonu není nikdy dost .... .

Více na:

http://www.hamann-motorsport.com/en/showroom/bmw-tuning/tuning-for-bmw-m2-f87/

http://www.hamann-motorsport.com/en/news/2016/auto-zuerich-2016/